Сенат США закликав Трампа вивести війська, які беруть участь у війні проти Ірану, - CNN
Сенат США у вівторок, 23 червня, ухвалив резолюцію, в якій доручив президенту вивести військові сили з конфлікту з Іраном, повідомляє CNN.
Видання наголошує, що це стало серйозним докором Дональду Трампу та чітким сигналом про те, що війна не має підтримки в Конгресі.
Додається, що демократи неодноразово ініціювали голосування щодо обмеження воєнних повноважень Трампа як у Палаті представників, так і в Сенаті.
"Ця кампанія протягом останніх тижнів поступово здобувала все більшу підтримку з боку Республіканської партії, що викликало гнів президента", - йдеться в статті.
За даними видання, за резолюцію проголосували 50 сенаторів, проти виступили 48. Оскільки документ є так званою узгодженою резолюцією, він не потребує підпису президента та формально не має сили закону. Водночас демократи у Палаті представників вважають, що резолюція має зобовʼязуючу силу.
Примітно, що представники адміністрації Трампа назвали голосування неважливим і пояснили його успіх лише відсутністю частини республіканців під час засідання.
Також у Білому заявили, що "немає жодних бойових дій, із зони яких можна було б вивести американські війська, оскільки бойові дії завершилися з припиненням вогню 7 квітня".
РекламаДжерело: УНІАН